lis 22 2019

bezpłatne

Oficjalne otwarcie Festiwalu

Akademickie Centrum Kultury ACK Alternator Uniwersytetu Gdańskiego, Instytut Skandynawistyki UG Skandynawistyka gdańska i goście i Dyskusyjny Klub Filmowy DKF UG Miłość Blondynki zapraszają na czwartą edycję festiwalu kultury nordyckiej Nordic Focus Festival 2019!

Już od 22 listopada przez trzy dni po raz kolejny poczujemy orzeźwiający powiew skandynawskiej kultury i zgłębimy się w filozofię życia osób zamieszkujących kraje nordyckie

Tegoroczną edycję Nordic Focus Festival 2019 otworzy  prof. UG, dr. hab. Arnold Kłonczyński, Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia. Po krótkim wprowadzeniu, zapraszamy na wykład inauguracyjny znanej autorski wielu prac i książek, profesor historii kultury na Uniwersytecie w Oslo – Niny Witoszek.

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku: